ETQ-P4LR24AFM
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ETQ-P4LR24AFM
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ETQ-P4LR24AFM
Număr parc ETQ-P4LR24AFM Producător Panasonic
Descriere FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 106228 pcs Fișa cu date
Tip - Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.343" L x 0.276" W (8.70mm x 7.00mm)
ecranare Shielded Serie PCC-M074L (MC)
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-SMD, J-Lead
Alte nume ETQP4LR24AFM Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 240nH
Înălțime - așezată (Max) 0.157" (4.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 240nH Shielded Inductor 24A 1 mOhm 2-SMD, J-Lead Rezistența DC (DCR) 1 mOhm
Ratingul curent 24A Curent - saturație -