ERZ-V05D101
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-V05D101
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
Foi de date: ERZ-V05D101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-V05D101
Număr parc ERZ-V05D101 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 100V 800A DISC 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177980 pcs Fișa cu date ERZ-V05D101.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 100V Tensiunea varistorului (Min) 90V
Tensiunea varistorului (Max) 110V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 5mm
Alte nume ERZV05D101
P7240
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 85V
AC Volt maxim 60V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 4.0J descriere detaliata 100V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Curent - Surge 800A Capacitate @ Frecventa 400pF @ 1kHz