ERZ-E11F681
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E11F681
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Foi de date: ERZ-E11F681.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E11F681
Număr parc ERZ-E11F681 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 578827 pcs Fișa cu date ERZ-E11F681.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 680V Tensiunea varistorului (Min) 612V
Tensiunea varistorului (Max) 748V Serie ZNR®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 14mm
Alte nume ERZE11F681 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 560V
AC Volt maxim 420V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 190J descriere detaliata 680V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Curent - Surge 5kA Capacitate @ Frecventa 290pF @ 1kHz