ERZ-E10A361CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E10A361CS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E10A361CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 360V 4.5KA DISC 11.5MM
Foi de date: 1.ERZ-E10A361CS.pdf2.ERZ-E10A361CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E10A361CS
Număr parc ERZ-E10A361CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 360V 4.5KA DISC 11.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 791461 pcs Fișa cu date 1.ERZ-E10A361CS.pdf2.ERZ-E10A361CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 11.5mm
Alte nume ERZE10A361CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 84J descriere detaliata 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
Curent - Surge 4.5kA Capacitate @ Frecventa 430pF @ 1kHz