ERZ-E08F241
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E08F241
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10.5MM
Foi de date: ERZ-E08F241.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E08F241
Număr parc ERZ-E08F241 Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 987886 pcs Fișa cu date ERZ-E08F241.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie ZNR®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Disc 10.5mm
Alte nume ERZE08F241 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 42J descriere detaliata 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm
Curent - Surge 3.5kA Capacitate @ Frecventa 360pF @ 1kHz