ERZ-E07B361CS
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E07B361CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 360V 2.5KA DISC 9MM
Foi de date: ERZ-E07B361CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E07B361CS
Număr parc ERZ-E07B361CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 360V 2.5KA DISC 9MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 921765 pcs Fișa cu date ERZ-E07B361CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 360V Tensiunea varistorului (Min) 324V
Tensiunea varistorului (Max) 396V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 9mm
Alte nume ERZE07B361CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 300V
AC Volt maxim 230V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 50J descriere detaliata 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm
Curent - Surge 2.5kA Capacitate @ Frecventa 260pF @ 1kHz