ERZ-E05A431CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E05A431CS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERZ-E05A431CS
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Foi de date: ERZ-E05A431CS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERZ-E05A431CS
Număr parc ERZ-E05A431CS Producător Panasonic
Descriere VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1202393 pcs Fișa cu date ERZ-E05A431CS.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 430V Tensiunea varistorului (Min) 387V
Tensiunea varistorului (Max) 473V Serie ZNR®
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 7mm
Alte nume ERZE05A431CS Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 350V
AC Volt maxim 275V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 29J descriere detaliata 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Curent - Surge 1.2kA Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1kHz