ERX-2HJR56H
PanasonicPanasonic
ERX-2HJR56H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERX-2HJR56H
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.56 OHM 5% 2W J BEND
Foi de date: ERX-2HJR56H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERX-2HJR56H
Număr parc ERX-2HJR56H Producător Panasonic
Descriere RES 0.56 OHM 5% 2W J BEND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85241 pcs Fișa cu date ERX-2HJR56H.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±350ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Serie ERX Rezistenţă 560 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SMD Flattened J -Bend Axial Lead Alte nume PRX2W.56CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) Caracteristici Flame Proof, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 560 mOhms ±5% 2W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film