ERT-J0ET302J
PanasonicPanasonic
ERT-J0ET302J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERT-J0ET302J
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 3KOHM 4500K 0402
Foi de date: 1.ERT-J0ET302J.pdf2.ERT-J0ET302J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERT-J0ET302J
Număr parc ERT-J0ET302J Producător Panasonic
Descriere THERMISTOR NTC 3KOHM 4500K 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 884686 pcs Fișa cu date 1.ERT-J0ET302J.pdf2.ERT-J0ET302J.pdf
Serie ERT-J Rezistență în Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranța rezistenței ±5% Putere - Max 66mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume ERTJ0ET302J
P10568TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - Sârmă de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata NTC Thermistor 3k 0402 (1005 Metric) B25 / 85 4450K
B25 / 75 - B25 / 50 4500K
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Toleranța valorii ±2%