ERT-D3FHL402S
PanasonicPanasonic
ERT-D3FHL402S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERT-D3FHL402S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K DISC
Foi de date: ERT-D3FHL402S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERT-D3FHL402S
Număr parc ERT-D3FHL402S Producător Panasonic
Descriere THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K DISC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5919 pcs Fișa cu date ERT-D3FHL402S.pdf
Serie ERT-D Rezistență în Ohms @ 25 ° C 4k
Toleranța rezistenței ±15% Putere - Max 600mW
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc, 7.5mm
Alte nume ERTD3FHL402S
PNT136
Temperatura de Operare -30°C ~ 60°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime - Sârmă de plumb 1.18" (30.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata NTC Thermistor 4k Disc, 7.5mm B25 / 85 -