ERO-S2PHF6R65
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERO-S2PHF6R65
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 6.65 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: ERO-S2PHF6R65.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERO-S2PHF6R65
Număr parc ERO-S2PHF6R65 Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES 6.65 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4429 pcs Fișa cu date ERO-S2PHF6R65.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serie ERO
Starea RoHS Tape & Box (TB) Polarizare Axial
Alte nume EROS2PHF6R65 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERO-S2PHF6R65
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 6.65 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES 6.65 OHM 1/4W 1% AXIAL