ERO-S2PHF22R0
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF22R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERO-S2PHF22R0
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 22 OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: ERO-S2PHF22R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERO-S2PHF22R0
Număr parc ERO-S2PHF22R0 Producător Panasonic
Descriere RES 22 OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5237 pcs Fișa cu date ERO-S2PHF22R0.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serie ERO Rezistenţă 22 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume EROS2PHF22R0
P22.0CATB
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 22 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film