ERO-S2PHF1821
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERO-S2PHF1821
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 1.82K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: ERO-S2PHF1821.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERO-S2PHF1821
Număr parc ERO-S2PHF1821 Producător Panasonic
Descriere RES 1.82K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4913 pcs Fișa cu date ERO-S2PHF1821.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serie ERO Rezistenţă 1.82 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume EROS2PHF1821
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.82 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film