ERJ-UP8F1403V
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-UP8F1403V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 140K
Foi de date: 1.ERJ-UP8F1403V.pdf2.ERJ-UP8F1403V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-UP8F1403V
Număr parc ERJ-UP8F1403V Producător Panasonic
Descriere 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 140K Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2336643 pcs Fișa cu date 1.ERJ-UP8F1403V.pdf2.ERJ-UP8F1403V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 140 kOhms
Putere (Wați) 0.667W, 2/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJUP8F1403V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 140 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film