ERJ-UP6F1001V
PanasonicPanasonic
ERJ-UP6F1001V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-UP6F1001V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 1K OHM 1% 1/2W 0805
Foi de date: 1.ERJ-UP6F1001V.pdf2.ERJ-UP6F1001V.pdf3.ERJ-UP6F1001V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-UP6F1001V
Număr parc ERJ-UP6F1001V Producător Panasonic
Descriere RES 1K OHM 1% 1/2W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 1 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJUP6F1001V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film