ERJ-U6QJR27V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QJR27V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-U6QJR27V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.27 OHM 5% 1/4W 0805
Foi de date: ERJ-U6QJR27V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-U6QJR27V
Număr parc ERJ-U6QJR27V Producător Panasonic
Descriere RES 0.27 OHM 5% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191519 pcs Fișa cu date ERJ-U6QJR27V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 270 mOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)