ERJ-U6QFR56V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QFR56V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-U6QFR56V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.56 OHM 1% 1/4W 0805
Foi de date: ERJ-U6QFR56V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-U6QFR56V
Număr parc ERJ-U6QFR56V Producător Panasonic
Descriere RES 0.56 OHM 1% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1247233 pcs Fișa cu date ERJ-U6QFR56V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 560 mOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)