ERJ-U06D2802V
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-U06D2802V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 0805 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 28
Foi de date: 1.ERJ-U06D2802V.pdf2.ERJ-U06D2802V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-U06D2802V
Număr parc ERJ-U06D2802V Producător Panasonic
cantitate valabila 2836138 pcs Fișa cu date 1.ERJ-U06D2802V.pdf2.ERJ-U06D2802V.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 28 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJU06D2802V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 28 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film