ERJ-U03D3011V
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-U03D3011V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
Foi de date: 1.ERJ-U03D3011V.pdf2.ERJ-U03D3011V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-U03D3011V
Număr parc ERJ-U03D3011V Producător Panasonic
cantitate valabila 3654085 pcs Fișa cu date 1.ERJ-U03D3011V.pdf2.ERJ-U03D3011V.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 3.01 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJU03D3011V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 3.01 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film