ERJ-T08J823V
PanasonicPanasonic
ERJ-T08J823V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-T08J823V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 82K OHM 5% 1/3W 1206
Foi de date: 1.ERJ-T08J823V.pdf2.ERJ-T08J823V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-T08J823V
Număr parc ERJ-T08J823V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 82K OHM 5% 1/3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3182651 pcs Fișa cu date 1.ERJ-T08J823V.pdf2.ERJ-T08J823V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 82 kOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJT08J823V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 82 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film