ERJ-S1TD95R3U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S1TD95R3U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 95
Foi de date: 1.ERJ-S1TD95R3U.pdf2.ERJ-S1TD95R3U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S1TD95R3U
Număr parc ERJ-S1TD95R3U Producător Panasonic
cantitate valabila 533617 pcs Fișa cu date 1.ERJ-S1TD95R3U.pdf2.ERJ-S1TD95R3U.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 95.3 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume ERJS1TD95R3U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 95.3 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film