ERJ-S1DF3572U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF3572U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S1DF3572U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 35.7K OHM 1% 3/4W 2010
Foi de date: ERJ-S1DF3572U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S1DF3572U
Număr parc ERJ-S1DF3572U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 35.7K OHM 1% 3/4W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 655753 pcs Fișa cu date ERJ-S1DF3572U.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 35.7 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume ERJS1DF3572U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 35.7 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film