ERJ-S14F34R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-S14F34R0U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S14F34R0U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 34 OHM 1% 1/2W 1210
Foi de date: ERJ-S14F34R0U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S14F34R0U
Număr parc ERJ-S14F34R0U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 34 OHM 1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1291513 pcs Fișa cu date ERJ-S14F34R0U.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 34 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume ERJS14F34R0U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 34 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film