ERJ-S14D2000U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S14D2000U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Foi de date: 1.ERJ-S14D2000U.pdf2.ERJ-S14D2000U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S14D2000U
Număr parc ERJ-S14D2000U Producător Panasonic
cantitate valabila 783539 pcs Fișa cu date 1.ERJ-S14D2000U.pdf2.ERJ-S14D2000U.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume ERJS14D2000U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film