ERJ-S12F2201U
PanasonicPanasonic
ERJ-S12F2201U Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S12F2201U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 2.2K OHM 1% 3/4W 1812
Foi de date: ERJ-S12F2201U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S12F2201U
Număr parc ERJ-S12F2201U Producător Panasonic
Descriere RES SMD 2.2K OHM 1% 3/4W 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1040372 pcs Fișa cu date ERJ-S12F2201U.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume ERJS12F2201U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film