ERJ-S12D3011U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S12D3011U
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3.
Foi de date: 1.ERJ-S12D3011U.pdf2.ERJ-S12D3011U.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S12D3011U
Număr parc ERJ-S12D3011U Producător Panasonic
cantitate valabila 667210 pcs Fișa cu date 1.ERJ-S12D3011U.pdf2.ERJ-S12D3011U.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 3.01 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric) Alte nume ERJS12D3011U
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 3.01 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film