ERJ-S08J511V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S08J511V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S08J511V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S08J511V
Număr parc ERJ-S08J511V Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume ERJS08J511V Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-S08J511V
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 510 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 1206