ERJ-S08F60R4V
PanasonicPanasonic
ERJ-S08F60R4V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S08F60R4V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 60.4 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: ERJ-S08F60R4V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S08F60R4V
Număr parc ERJ-S08F60R4V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 60.4 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2619687 pcs Fișa cu date ERJ-S08F60R4V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 60.4 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJS08F60R4V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 60.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film