ERJ-S08D2371V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S08D2371V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2.
Foi de date: 1.ERJ-S08D2371V.pdf2.ERJ-S08D2371V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S08D2371V
Număr parc ERJ-S08D2371V Producător Panasonic
cantitate valabila 1673656 pcs Fișa cu date 1.ERJ-S08D2371V.pdf2.ERJ-S08D2371V.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 2.37 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJS08D2371V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 2.37 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film