ERJ-S02F3402X
PanasonicPanasonic
ERJ-S02F3402X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S02F3402X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0402
Foi de date: ERJ-S02F3402X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S02F3402X
Număr parc ERJ-S02F3402X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1962768 pcs Fișa cu date ERJ-S02F3402X.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 34 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJS02F3402X
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 34 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film