ERJ-S02F2433X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-S02F2433X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S02F2433X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0402
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S02F2433X
Număr parc ERJ-S02F2433X Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.1W, 1/10W
Tensiune - Defalcare 0402 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0402 (1005 Metric)
Alte nume ERJS02F2433X Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-S02F2433X
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
lui FIFO 2 Descriere extinsă 243k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0402