ERJ-S02D3320X
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-S02D3320X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 33
Foi de date: 1.ERJ-S02D3320X.pdf2.ERJ-S02D3320X.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-S02D3320X
Număr parc ERJ-S02D3320X Producător Panasonic
cantitate valabila 1811952 pcs Fișa cu date 1.ERJ-S02D3320X.pdf2.ERJ-S02D3320X.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 332 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJS02D3320X
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 332 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film