ERJ-PB6D6343V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-PB6D6343V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PB6D6343V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 634K OHM 0.5% 1/4W 0805
Foi de date: 1.ERJ-PB6D6343V.pdf2.ERJ-PB6D6343V.pdf3.ERJ-PB6D6343V.pdf4.ERJ-PB6D6343V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PB6D6343V
Număr parc ERJ-PB6D6343V Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 634K OHM 0.5% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0805 (2012 Metric)
Alte nume ERJPB6D6343V
P21339TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-PB6D6343V
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
lui FIFO 2 Descriere extinsă 634k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.5% Descriere RES SMD 634K OHM 0.5% 1/4W 0805