ERJ-PB6D1691V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB6D1691V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PB6D1691V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 1.69K OHM 0.5% 1/4W 0805
Foi de date: 1.ERJ-PB6D1691V.pdf2.ERJ-PB6D1691V.pdf3.ERJ-PB6D1691V.pdf4.ERJ-PB6D1691V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PB6D1691V
Număr parc ERJ-PB6D1691V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 1.69K OHM 0.5% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 1.69 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJPB6D1691V
P21043TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 1.69 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film