ERJ-PB6B2943V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB6B2943V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PB6B2943V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 294K OHM 0.1% 1/4W 0805
Foi de date: 1.ERJ-PB6B2943V.pdf2.ERJ-PB6B2943V.pdf3.ERJ-PB6B2943V.pdf4.ERJ-PB6B2943V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PB6B2943V
Număr parc ERJ-PB6B2943V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 294K OHM 0.1% 1/4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 294 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume P20873CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 294 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film