ERJ-PB3B5761V
PanasonicPanasonic
ERJ-PB3B5761V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PB3B5761V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 5.76K OHM 0.1% 1/5W 0603
Foi de date: 1.ERJ-PB3B5761V.pdf2.ERJ-PB3B5761V.pdf3.ERJ-PB3B5761V.pdf4.ERJ-PB3B5761V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PB3B5761V
Număr parc ERJ-PB3B5761V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 5.76K OHM 0.1% 1/5W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 5.76 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume ERJPB3B5761V
P20059TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 5.76 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film