ERJ-PA3J202V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3J202V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PA3J202V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 2K OHM 5% 1/4W 0603
Foi de date: 1.ERJ-PA3J202V.pdf2.ERJ-PA3J202V.pdf3.ERJ-PA3J202V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PA3J202V
Număr parc ERJ-PA3J202V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 2K OHM 5% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 842200 pcs Fișa cu date 1.ERJ-PA3J202V.pdf2.ERJ-PA3J202V.pdf3.ERJ-PA3J202V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume P2KBZDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 2 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film