ERJ-PA3F73R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3F73R2V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PA3F73R2V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 73.2 OHM 1% 1/4W 0603
Foi de date: 1.ERJ-PA3F73R2V.pdf2.ERJ-PA3F73R2V.pdf3.ERJ-PA3F73R2V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PA3F73R2V
Număr parc ERJ-PA3F73R2V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 73.2 OHM 1% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 73.2 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 73.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film