ERJ-PA3F6203V
PanasonicPanasonic
ERJ-PA3F6203V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PA3F6203V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 620K OHM 1% 1/4W 0603
Foi de date: 1.ERJ-PA3F6203V.pdf2.ERJ-PA3F6203V.pdf3.ERJ-PA3F6203V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PA3F6203V
Număr parc ERJ-PA3F6203V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 620K OHM 1% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 512719 pcs Fișa cu date 1.ERJ-PA3F6203V.pdf2.ERJ-PA3F6203V.pdf3.ERJ-PA3F6203V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ERJ Rezistenţă 620 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume P620KBYCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 620 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film