ERJ-PA2F2202X
PanasonicPanasonic
ERJ-PA2F2202X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-PA2F2202X
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 22K OHM 1% 1/5W 0402
Foi de date: 1.ERJ-PA2F2202X.pdf2.ERJ-PA2F2202X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-PA2F2202X
Număr parc ERJ-PA2F2202X Producător Panasonic
Descriere RES SMD 22K OHM 1% 1/5W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3450682 pcs Fișa cu date 1.ERJ-PA2F2202X.pdf2.ERJ-PA2F2202X.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie ERJ Rezistenţă 22 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume ERJPA2F2202X
P17232TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 22 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film