ERJ-P6WF6493V
PanasonicPanasonic
ERJ-P6WF6493V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-P6WF6493V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 649K OHM 1% 1/2W 0805
Foi de date: 1.ERJ-P6WF6493V.pdf2.ERJ-P6WF6493V.pdf3.ERJ-P6WF6493V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-P6WF6493V
Număr parc ERJ-P6WF6493V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 649K OHM 1% 1/2W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ERJ Rezistenţă 649 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume ERJP6WF6493V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 649 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film