ERJ-P08J331V
PanasonicPanasonic
ERJ-P08J331V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-P08J331V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 330 OHM 5% 2/3W 1206
Foi de date: 1.ERJ-P08J331V.pdf2.ERJ-P08J331V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-P08J331V
Număr parc ERJ-P08J331V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 330 OHM 5% 2/3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4829866 pcs Fișa cu date 1.ERJ-P08J331V.pdf2.ERJ-P08J331V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 330 Ohms
Putere (Wați) 0.667W, 2/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJP08J331V
P330ALTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 330 Ohms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film