ERJ-P03F3011V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-P03F3011V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-P03F3011V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603
Foi de date: 1.ERJ-P03F3011V.pdf2.ERJ-P03F3011V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-P03F3011V
Număr parc ERJ-P03F3011V Producător Panasonic Electronic Components
Descriere RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2401371 pcs Fișa cu date 1.ERJ-P03F3011V.pdf2.ERJ-P03F3011V.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.2W, 1/5W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±200ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie ERJ
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Alte nume ERJP03F3011V
P16023TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului ERJ-P03F3011V
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
lui FIFO 2 Descriere extinsă 3.01k Ohm ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 3.01K OHM 1% 1/5W 0603