ERJ-MS4HF10MU
PanasonicPanasonic
ERJ-MS4HF10MU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-MS4HF10MU
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Foi de date: ERJ-MS4HF10MU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-MS4HF10MU
Număr parc ERJ-MS4HF10MU Producător Panasonic
Descriere RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110386 pcs Fișa cu date ERJ-MS4HF10MU.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume P17098CT
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.053" (1.35mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element