ERJ-B3BJR36V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BJR36V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-B3BJR36V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES 0.36 OHM 1/2W 0805 WIDE
Foi de date: ERJ-B3BJR36V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-B3BJR36V
Număr parc ERJ-B3BJR36V Producător Panasonic
Descriere RES 0.36 OHM 1/2W 0805 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 837390 pcs Fișa cu date ERJ-B3BJR36V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură 0/ +200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0508 Dimensiune / Dimensiune 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serie ERJ Rezistenţă 360 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Alte nume ERJB3BJR36V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 360 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film