ERJ-B3BF3R9V
PanasonicPanasonic
ERJ-B3BF3R9V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-B3BF3R9V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 3.9 OHM 1/3W 0805 WIDE
Foi de date: ERJ-B3BF3R9V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-B3BF3R9V
Număr parc ERJ-B3BF3R9V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 3.9 OHM 1/3W 0805 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 673432 pcs Fișa cu date ERJ-B3BF3R9V.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0508 Dimensiune / Dimensiune 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serie ERJ Rezistenţă 3.9 Ohms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Alte nume ERJB3BF3R9V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 3.9 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film