ERJ-B2BJ2R2V
PanasonicPanasonic
ERJ-B2BJ2R2V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-B2BJ2R2V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 2.2 OHM 1W 1206 WIDE
Foi de date: ERJ-B2BJ2R2V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-B2BJ2R2V
Număr parc ERJ-B2BJ2R2V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 2.2 OHM 1W 1206 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1089925 pcs Fișa cu date ERJ-B2BJ2R2V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0612 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie ERJ Rezistenţă 2.2 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Alte nume ERJB2BJ2R2V
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 2.2 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film