ERJ-8RQJ5R1V
PanasonicPanasonic
ERJ-8RQJ5R1V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-8RQJ5R1V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 5.1 OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERJ-8RQJ5R1V.pdf2.ERJ-8RQJ5R1V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-8RQJ5R1V
Număr parc ERJ-8RQJ5R1V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 5.1 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1878105 pcs Fișa cu date 1.ERJ-8RQJ5R1V.pdf2.ERJ-8RQJ5R1V.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 5.1 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJ8RQJ5R1V
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 5.1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film