ERJ-8ENF8660V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF8660V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-8ENF8660V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERJ-8ENF8660V.pdf2.ERJ-8ENF8660V.pdf3.ERJ-8ENF8660V.pdf4.ERJ-8ENF8660V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-8ENF8660V
Număr parc ERJ-8ENF8660V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 866 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 866 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJ-8ENF8660
ERJ8ENF8660
P866F
P866FBK
P866FCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 866 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film