ERJ-8ENF27R0V
PanasonicPanasonic
ERJ-8ENF27R0V Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ERJ-8ENF27R0V
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului RES SMD 27 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.ERJ-8ENF27R0V.pdf2.ERJ-8ENF27R0V.pdf3.ERJ-8ENF27R0V.pdf4.ERJ-8ENF27R0V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ERJ-8ENF27R0V
Număr parc ERJ-8ENF27R0V Producător Panasonic
Descriere RES SMD 27 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ERJ Rezistenţă 27 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume ERJ8ENF27R0V
P27.0FTR
P27FTR
P27FTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 27 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film